Novinky

Kešu

Cashew Mich-Mach má  svou stránku, kde budeme postupně přidávat její fotky, výsledky zdr.testů a výstavy.
Celý článek

Návštěva Orionka a Morrise, fota z nových domovů

Všechna štěňata odjela do svých úžasných, nových domovů, posílají fotky a některá už se přijela i podívat na mamku Chambu a ségru Cashew. Cronusek odjel do Brna k rodině, která už od nás má fenečku Alyu z našeho prvního vrhu. Cronus Mich-Mach a Alya Mich-Mach Constantine Mich-Mach C´hoco Orion...
Celý článek

céčka 7 týdnů

Náš vrh C  oslavil už 7 týdnů. Mají za sebou očkování a čipovaní, až na pár výjímek byli stateční. Pomalu začnou odcházet do nových domovů. Přejeme novým páníčkům hodně trpělivosti a co nejméně kousanců od mléčných zoubku.    
Celý článek

Céčka 5týdnů

Štěňátka už budou mít 6 týdnů, už chodíme ven a pomaluuu se učíme čistotnosti, papáme rozmočené granulky a páničky a sebe navzájem . Společné foto se nám povedlo jen ve 4 týdnech, teď už to je nadlidský výkon.  Zleva : Cashwe, Cpt.Morris, C'hoco Orion, Cronus, Constantine
Celý článek

C - 3týdny

Dnes má náš vrh C 3 týdny, začínají chodit, kousat (bez zubů) a někteří už se snaží venčit mimo pelíšek .
Celý článek

céčka 9 dní

Chamba mi na chvíli půjčila štěňátka , tak jsem rychle udělala pár fotek . Všichni už zdvojnásobili svou váhu a jsou to pěkní cvalíci.
Celý článek

Vrh C

11.5.2020 se nám narodilo 5 krásných štěňátek, 4 kluci a jedna holka. Více na stránce ŠTĚŇATA
Celý článek

Vrh A slavil 5let

8.5.2020 oslavil náš první vrh páté narozeniny. Všem přejeme plné misky a hodně zdraví ještě spoustu let. 
Celý článek

Krytí Chamby v Polsku

Rozhodli jsme se naposledy nakrýt naši Chambu Cochabamba Slade Czech , krásným bílým psem - Dancer from Diabielski Usmiech  z Polska. Máme potvrzenou březost a na šťěňátka se můžeme těšit kolem 8.5.2020.
Celý článek