Novinky

C - 3týdny

Dnes má náš vrh C 3 týdny, začínají chodit, kousat (bez zubů) a někteří už se snaží venčit mimo pelíšek .
Celý článek

céčka 9 dní

Chamba mi na chvíli půjčila štěňátka , tak jsem rychle udělala pár fotek . Všichni už zdvojnásobili svou váhu a jsou to pěkní cvalíci.
Celý článek

Vrh C

11.5.2020 se nám narodilo 5 krásných štěňátek, 4 kluci a jedna holka. Více na stránce ŠTĚŇATA
Celý článek

Vrh A slavil 5let

8.5.2020 oslavil náš první vrh páté narozeniny. Všem přejeme plné misky a hodně zdraví ještě spoustu let. 
Celý článek

Krytí Chamby v Polsku

Rozhodli jsme se naposledy nakrýt naši Chambu Cochabamba Slade Czech , krásným bílým psem - Dancer from Diabielski Usmiech  z Polska. Máme potvrzenou březost a na šťěňátka se můžeme těšit kolem 8.5.2020.
Celý článek

Bye-Bye Mich-Mach -Judy

V listopadu nás navštívili Marťa s Pavlem a naší krásnou fenečkou z vrhu B - Judy (Bye-Bye Mich-Mach). Naplánovali jsme si úžasnou cca 15km procházku u nás v Beskydech. Díky krásnému počasí a dobré náladě všech zúčastněných jsme si to skvělé užili. Celá psí smečka byla v naprosté pohodě.
Celý článek

Poppy - Brave Poppy Mich-Mach

V září 2018 začla má dcera s Poppy navštěvovat kurz agility a jsou holky moc šikovné, takové dvě střely :-). Snad jím to spolu půjde stále tak dobře.
Celý článek

Novinky červen-srpen 2018

20.5.2018 oslavila naše "Béčka" první rok. Na prvmí fotce Buzzy Bee, dále Bye-Bye -Judy, Atlas a Bastien 20.6.2018 se v chovatelské stanici ze Záhorské samoty narodilo po našem Nyovi And Nr. One Mich-Mach  sedm krásných štěňátek, 5 fenek a dva pejsci,, všichni už mají nové...
Celý článek

Vrh A

8.5.2018 oslavil vrh A 3 roky, všem přejeme vše nej !!!!  První foto A Good Boy Mich-Mach a na druhé fotce Ally the Force Mich-Mach. 29.4.2018 splnila Ally the Force Mich-Mach (Nessie) na plný počet bodů svou druhou zkoušku z poslušnosti a to zkoušku ZZO, Kláře a Nessince moc gratulujeme!!!
Celý článek