Novinky

Vrh B v nových domovech

Beloved Tarra Mich-Mach      Bastien Mich-Mach   Bombardino Mich-Mach - Dino   Brissbane Mich-Mach -Dero                        Bodyguard Mich-Mach - Šaman     Book of Maps Mich-Mach -...
Celý článek

2018

Všechna naše štěňátka už jsou dlouhooo ve svých nových domovech :-) a všem se daří skvělé. Doma zůstala z vrhu B - fenečka Brave Poppy Mich-Mach, takže máme veselo.  And Nr. One Mich-Mach (Nyo) podstoupil vyšetření srdce - bez nálezu. Jsme přihlášeni do druhého ročníku S BSO na Everest,...
Celý článek

Máme štěňátka

20.5.2017 se nám narodilo krásných 11 zdravých , zlatých (červených) štěňátek. Máme 4 holky a 7 kluků. K rezervaci nabízíme pouze kluky . Fotky jednotlivých štěňat zde : Štěňata
Celý článek

Hory

Začátkem dubna jsme se vydali na Bílý kříž, to s náma byla ještě naposledy i Chamba . ...a poslední dubnový den jsme se vydali na Soláň, to už jen s Nyošem, Chamba už by to s pupíkem zvládala hůře .  
Celý článek

Čekáme štěňátka

U veterináře byla Chambě potvrzena březost a jde to na ní už krásně vidět :-). Narození štěňátek očekáváme okolo 20.5.2017.  
Celý článek

Lexi

Alexis Sweet Mich-Mach úspěšně složila Canisterapeutické zkoušky, páníčkům moc gratuluji :-) .
Celý článek

Máme nakryto

Ve dnech 20.3. a 22.3. 2017 proběhlo dlouho plánované krytí naši Chamby ( Cochabamba Slade Czech ) krásným pejskem importovaným z Ruska , více v sekci Štěňata . Jestli se krytí povedlo budeme vědět kolem 18.5.2017 . Na fotce Chamba a Ares při zimním seznámení .
Celý článek

Lysá hora 28.12.2016

Posváteční výšlap na královnu Beskyd byl plný lidí a ledu :-) . Nahoru to ještě šlo, dolů jsme místy museli jet po zadku :-) .
Celý článek

Smrk 1276

Listopadový výlet na úchvatný Smrk, super trasa od hotelu Beskyd, super počasí a nahoře překvapení od kamarádky Simči : šampáňo :-)  . 
Celý článek

Dogtrekking

Náš první DOGTREKKING se konal 29.10.2016 v Lipníku nad Bečvou a šlo o Dogtrekking Moravskou bránou 2016. Dojela za náma i Klára s našim odchovem Ally the Force Mich-Mach (Nessie) , ze které je moc pěkná, skoro dospělá fenečka. Jako začátečníci jsme si vybrali 20 km okruh :-) . Byla to krásná a né...
Celý článek

Plánované krytí Chamby

Planujeme krytí naši Chamby Cochabamba Slade Czech krásným červeným psem, kterým je Gambling Charm Tabasco. Krytí by se mělo uskutečnit únor/březen 2017. Za letáček děkuji kamarádce Simoně.  
Celý článek