Novinky

Máme měsíc

Dnes mají naši juniorci měsíc a na oslavu jsme je vzali na chvilku ven, moc se jim tam líbilo :-) Více fotek na rajčeti : michmachsbt.rajce.idnes.cz/8.6.2015_poprve_venku%2C_mame_mesic/
Celý článek

Máme 3 týdny

Štěňátka měla včera 3 týdny, chystáme se na příkrm ať si maminka odpočine. Začínají divočet, vypadávají z pelíšku, pak pláčou, že se nemůžou vrátit zpět, vrčí na sebe, štěkají a vše se snaží okusovat, nejvíce mamču Chambu nebo sebe navzájem.
Celý článek

Máme 14 dní

Dnes mají štěňátka 14 dní. Proběhlo první stříhání drápků a odčervení. Většina to zvládla na jedničku ,ale  někteří jsou bojovníci a nedali se jen tak :-) .  Začínají otvírat očička a koukat na svět. Chamba se krásně stará a prckové nám rostou před očima.
Celý článek

Máme štěňátka

8. 5. 2015 se nám narodil náš první vrh, 5 chlapečků a 4 holčičky. Všichni zlatí s bílými znaky. Chamba porod zvládla na jedničku za 6 hodin. Děkuji kamarádce Táni Sládečkové za pomoc s naším prvním porodem. Mimi zde Aktuálně           Foto zde...
Celý článek

53. den březosti

Chamba je den ode dne větší a už jen stěží vyskočí na gauč. Miminka se v bříšku stále hemží a jdou krásně nahmatat, tak jí chudáka  stále někdo osahává. Chamba už je o hodně klidnější než byla, většinou někde kouše konga nebo spí. michmachsbt.rajce.idnes.cz/Brezost_Chamby/    
Celý článek

Národní výstava psů Ostrava 11.4.2015

Dnes se konala v Ostravě Národní výstava psů. Jela jsem se podívat a podpořit otce naších očekávaných štěňátek Lea ( Hi-fi SC). Leovi se zadařilo a skončil  s krásným výsledkem V2 res.CAC (rozh. Z.Kliment). Gratulujeme!!!
Celý článek

Březost potvrzena

Dnes nám na kontrolním sonu potvrdili březost Chamby. Můžeme se těšit na štěňátka, která by se měla narodit začátkem května.
Celý článek

Krytí 7.3. a 9.3.2015 Martin SK

Dlouho plánované krytí se uskutečnilo 7. a 9.3.2015. Vše šlo jako po másle, počasí nám vyšlo skvěle a pejsci se do sebe zamilovali na první pohled. Moc děkuji své kamarádce Táni Sládečkové za pomoc a společnost na cestách :-)
Celý článek